Futura 2050 z.s.

Vážení,

otevíráme opět program pomoci těm, kteří se ocitli v nelehké životní situaci. Vybrané jedince vedeme terapeuticky i formou case managementu v programu „Zpátky do života“. Ti, kteří podporu potřebují, mohou napsat na následující email: futura2050@seznam.cz.

Futuru 2050 z. s. jsme založili v červnu roku 2008. Od té doby jsme realizovali řadu projektů a programů. Poskytujeme služby v oblasti osobního rozvoje, nabízíme poradenství pro všechny, kteří potřebují psychickou podporu v oblasti péče o seniory (i hendikepované), aby při náročné péči o své blízké neztratili zdravý rozum, lásku a naději. Terapeuticky a formou case managementu pracujeme v programu „Zpátky do života“ s vybranými jedinci, kteří se ocitli v tíživé životní situaci.

Rovněž pořádáme kulturní akce, semináře, v neposlední řadě kavárenské služby, kterými vyděláváme na některé naše aktivity, nabízíme také zázemí pro kouče.

         

Historie: V roce 2009 jsme realizovali koučinkovou kavárnu, později jsme se na úřadu práce v Ústí nad Labem zaměřili na koučování dlouhodobě nezaměstnaných. Námi vypracovaná studie se stala podkladem pro grantový projekt v Operačním programu Lidské zdroje a zaměstnanost.


Něco málo z naší historie níže:

Díky tomu se nám v letech 2010 – 2013 podařilo získat finanční prostředky na pomoc sociálně slabým prostřednictvím projektu v OP LZZ, který byl spolufinancován Evropským sociálním fondem, EU, MPSV a státním rozpočtem ČR, „Personadrom“ a „PERSONAPRAGUE-centrum podpory Praha“ v.o.s. Persony Grata. Zaměřili jsme se na nezaměstnané, kterým jsme postupně zajistili práci a dlouhodobou podporu, aby o získané zaměstnání nepřišli.

Festival jsme si užili společně s našimi hosty. Byla to naše první akce po rekonstrukci prostoru nově otevřené koučinkové kavárny.